Архиєрейське Богослужіння в м’ясопусну неділю, про Страшний Суд

23 лютого 2020 року, у м’ясопусну неділю, коли Православна Церква продовжує готувати вірних до початку святої Чотиридесятниці,  митрополит Івано-Франківський і Галицький Іоасаф очолив недільне Богослужіння в Манявському Хресто-Воздвиженському чоловічому монастирі.

М’ясопусна неділя ще має назву неділі про Страшний Суд. Цього дня читається Євангеліє, в якому Ісус Христос дає науку про Страшний Суд та про вічну нагороду для праведних і кару для грішних. Церквою подається саме це Євангеліє, щоб через нього показати важливість та кінцеву мету події, до якої веде нас Великий Піст.

Під час недільної служби Божої настоятелю і ігумену Українського Афону, митрополиту Іоасафу, співслужив благочинний архимандрит Герасим та духовенство обителі. Цього дня Борисо-Глібський храм був наповнений віруючими, частина з яких, готуючи себе до початку Великого Посту, приступили до святих таїнств Сповіді та Причастя. На запричасному стиху з проповіддю про Страшний Суд до віруючих звернувся ієромонах Меркурій.

Після відпусту Літургії, митрополит Іоасаф привітав співслужителів та прихожан Монастиря з недільним днем та наближенням до Великого посту, і побажав провести його з гідністю та любов’ю одне до одного, щоб бути гідними «свідками Воскресіння Господнього».

Божественна літургія закінчилась уставним многоліттям.

0 Comments

There are no comments yet

Leave a comment

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *