Богослужіння у свято Світлого Христового Воскресіння

У ніч з 18 на 19 квітня 2020 року, весь православний світ зустрічає свято із свят і торжество із торжеств – Світле Христове Воскресіння, Пасху Господню.

Високопреосвященіший Іоасаф, митрополит Івано-Франківський і Галицький очолив пасхальну Утреню в Соборному Храмі Манявського Хресто-Воздвиженського чоловічого монастиря, а пасхальну Літургію святителя Іоана Золотоустого в літній каплиці на честь Іоава і Феодосія Манявських.

Богослужіння в Манявській обителі розпочалося під спів пасхального тропаря «Воскресіння Твоє Христе Спасе» та «Христос Воскрес із мертвих смертю смерть подолав і тим що в гробах життя дарував», і хресного ходу на великодній утрені, яке звершив владика-митрополит з усіма насельниками обителі.

Настоятелю та священоігумену Великого Манявського Скиту, митрополиту Іоасафу співслужив благочинний монастиря архимандрит Герасим та насельники монастиря в священичому сані.

По завершенні відпусту літургії владика-митрополит освятив Артос, після чого ігумен Венедикт звершив освячення великодніх кошиків з пасхами.

 

ХРИСТОС  ВОСКРЕС !

ВОІСТИНУ  ХРИСТОС  ВОСКРЕС !

0 Comments

There are no comments yet

Leave a comment

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *