Богослужіння в 5-ту неділю після Пасхи

17 травня 2020 року, у 5-ту неділю після Світлого Христового Воскресіння, митрополит Івано-Франківський і Галицький Іоасаф, очолив Богослужіння у Соборному Храмі Українського Афону.

Сьогоднішня неділя Святою Церквою присвячується Євангельській розповіді про самарянку яка була навернена Христом до віри. Коротка згадка про те, що самарянка залишила свою посудину, здається незначною та тривіальною, але якщо розглядати її паралельно з іншими Євангельськими текстами, то вона стає досить промовистою. Так апостоли залишали свої рибальські сіті, місця збору податку і родини й невідкладно приймали поклик на служіння. Залишивши все, що мала, самарянка як апостоли стала просвітителем своїх ближніх.

Настоятелю та священноігумену Манявського Хресто-Воздвиженського чоловічого монастиря співслужив благочинний обителі архимандрит Герасим та братія монастиря. Проповідь перед причастям вірних виголосив, з благословення владики Іоасафа, ігумен Венедикт.

На завершення Літругії владика-митрополит звернувся до присутніх у Храмі з повчальною проповіддю в якій розкрив духовний зміст сьогоднішнього недільного Євангелія. Служба Божа завершилась трикратним співом Христос Воскрес.

0 Comments

There are no comments yet

Leave a comment

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *