Оголошення

“З КОЛЯДОЮ ЙДЕМО, БЛАГУ ВІСТКУ НЕСЕМО”

11 січня, Свята Православна Церква та Манявська обитель вшановує пам’ять першого засновника Українського Афону. Цього дня в Соборному храмі обителі о 09.00 год. буде служитесь Божествена літургія, яку очолить настоятель Манявського Хресто-Воздвиженського чоловічого монастиря митроролит Івано-Франківський і Галицький ІОАСАФ.

Після Божественої Літургії з благословення Його Високопреосвященства Високопреосвященнішого митрополита Івано-Франківського і Галицького ІОАСАФА, в Соборному храмі обителі відбудеться перший фестиваль колядок, в якому можуть взяти участь всі бажаючі.

ЗА ДОВІДКАМИ ЗВЕРТАТИСЯ ДО ГОЛОВИ ОРГКОМІТЕТУ ПО НОМЕРУ : ІЄРОМОНАХ ІОАСАФ 096 092 77 38

БРАТІЯ МОНАСТИРЯ ВСІХ РАДО ЗУСТРІНЕ.

27 вересня престольне свято Хресто-Воздвиженського Манявського монастиря

Дорогі брати і сестри 27 вересня, Свята Православна Церква вшановує двунадесяте свято Воздвиження Чесного і Животворячого Хреста Господнього. Саме цього празника Манявський монастир відзначає своє престольне свято.

Із нагоди торжества у Великоскитській обителі напередодні свята 26 вересня буде служитися Всенічне бдіння о 17.00 годині, яке очолить благочинний монастиря архимандрит Герасим у співлужінні братії у священному сані.

На саме торжество Божественну Літургію очолить настоятель Великоскитської обителі митрополит Івано-Франківський і Галицький Іоасаф у співслужінні архиреїв та численних прихожан Українського Афону. Служба Божа розпочнеться 0 10.00 годині в соборному храмі монастиря. Після літургії відбудеться хресний хід.

21 вересня двунадесяте свято Різдво Пресвятої Богородиці

На передодні свята (пятниця) в Манявському Хресто-Воздвиженському чоловічому монастирі буде звершуватися Всенічне бдіння о 17.00 годині. Самого свята (субота) о 10.00 годині буде звершуватися Божествена Літургія в Соборному храмі обителі.

Братія обителі запрошує всіх на спільну молитву