Богослужіння в 6-ту неділю після П’ятидесятниці. Відео.

19 липня 2020 року, в 6-ту неділю після Зішестя Святого Духа на апостолів, Свята Православна Церква святкує пам’ять прп. Сисоя, прав. Діви Юліанії, кн. Ольшанської та інших.

Цього дня Митрополит Івано-Франківський і Галицький Іоасаф, настоятель Великого Скиту в Карпатах, очолив Божественну Літургію в Соборному храмі Хресто-Воздвиженського чоловічого монастиря.

Його Високопреосвященству співслужили благочинний Манявської обителі архимандрит Герасим, духівних монастиря архимандрит Софроній, та чернече духовенство у священничому сані.

Проповідь перед причастям вірних, з благословення Архипастиря, виголосив ієромонах Іоасаф.

На закінчення служби Божої владика Іоасаф звернувся з повчальним словом в якій доніс до прихожан значення сьогоднішнього Євангельського читання.

Адже якщо ми віруємо, що є Бог, що Він за нас віддав на смерть Свого Єдинородного Сина, якщо ми віруємо, що усім нашим життям управляє не хто інший, як Отець Небесний — тому і ми повинні покладати на Нього всі наші надії, бо як сказано в 54-му Псалмі: «Покладайся на Господа у скорботах твоїх, і Він підтримає тебе. Ніколи не дасть Він упасти праведникові.» (Пс. 54, 23).

Богослужіння закінчилось уставним многоліттям та чином Панагії.

 

0 Comments

There are no comments yet

Leave a comment

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *