Освячення Свято-Духівського храму в Українському Афоні

4 лютого 2021 року, настоятель і ігумен Великоскитського Хрестовоздвиженського Манявського чоловічого монастиря, звершив малий чин освячення нового храму в Українському Афоні на честь Святого Духа.

Після освячення храму Архіпастир привітав насельників монастиря з радісною подією.

«Сьогодні справді величний та історичний день, бо ще одна святиня постала в древньому Великому Скиту. Сьогодні Господь мені, недостойному, благословив здійснити освячення, яке вінчає працю вас всіх отці-братія насельники – багатьох наших благодійників, які цьому сприяли. Тому цей храм, який ми освятили є певним чудом в нашому житті, чудом, яке засвідчує, що Господь поруч, турбується та думає про нас.

Будівництво храму – це великий соборний загальний процес, який не тільки призводить до появи нового храму, але який багато в чому змінює, стан наших душ.

Дай Бог, щоб так і було, щоб кожен хто приходить в цей храм зміцнювався у вірі, знаходив душевний спокій і силу робити добрі справи.

Найкращим виявом вдячності Богу буде наша любов і повага один до одного. Адже там де немає любові, там панує руйнування, а любов завжди скріплює і об‘єднує нас».

Закінчилось освячення, святковим многоліттям.

 

0 Comments

There are no comments yet

Leave a comment

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *