Богослужіння – з нагоди Світлого Христового Воскресіння

У ніч з 1 на 2 травня 2021 року, весь православний світ зустрічає свято із свят і торжество із торжеств – Світле Христове Воскресіння, Пасху Господню.

Високопреосвященіший Іоасаф, митрополит Івано-Франківський і Галицький, настоятель і священноігумен Великого Скиту в Карпатах, очолив пасхальну Утреню в Соборному Храмі Манявського Хрестовоздвиженського чоловічого монастиря, та пасхальну Літургію.

Богослужіння в Манявській обителі розпочалося під спів святкового тропаря «Воскресіння Твоє Христе Спасе» та «Христос Воскрес із мертвих смертю смерть подолав і тим що в гробах життя дарував», владика-митрополит здійснивши трьох кратне кадіння Престолу вийшов з духовенством і віруючими на вулицю, та обійшовши Хресною ходою навколо Собору, розпочав урочисту Пасхальну утреню службу по закінченні якої архимандрит Софроній зачитав Огласительне слово Іоана Золотоустого. 

За нічним Богослужінням митрополиту Іоасафу співслужив благочинний Українського Афону, архимандрит Герасим та братія обителі. 

З нагоди такого святкового і надзвичайно зворушливого празника, Христового Воскресіння, Соборний храм обителі був переповнений віруючими які прийшли разом з духовенством у молитовному єднанні зустріти Воскреслого Спасителя. 

По завершенні відпусту літургії владика-митрополит освятив Артос а також звершив освячення великодніх кошиків з пасхами. 

 

0 Comments

There are no comments yet

Leave a comment

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *