Богослужіння в 4-тю неділю після П’ятидесятниці

18 липня 2021 року, в четвертю неділю після Зішестя Святого Духа на Апостолів, коли Православна Церква вшановує пам’ять преподобного Афанасія Афонського.

Святкове богослужіння в Соборному храмі Великоскитського Хрестовоздвиженського Манявського чоловічого монастиря очолив Митрополит Івано-Франківський і Галицький Іоасаф настоятель древньої святині.

Його Високопреосвященство співслужили канцлер Івано-Франківсько-Галицької єпархії ігумен Іоасаф, скитоначальник Спасо-Преображенського Скиту ієромонах Амфілохій, скитоначальник Свято-Михайлівського чоловічого Скиту ієромонах Феодот та братія монастиря в священничому сані.

На малому вході Митрополит Івано-Франківський і Галицький Іоасаф возніс у сан Ігумена скитоначальників ієромонаха Феодота та ієромонаха Амфілохія.

Перед причастям вірних проповідь, з благословення священноігумена і настоятеля монастиря митрополита Іоасафа, виголосив ігумен Амфілохій.

Після відпусту служби Божої владика-митрополит звернувся до вірян з повчальним словом, в якому наголосив на сьогоднішній неділі.

Торжественне Богослужіння закінчилось чином Панагії.

0 Comments

There are no comments yet

Leave a comment

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *