Богослужіння в неділю про блудного сина

20 лютого 2022 року, у неділю після Стрітення Господнього, Православна Церква, продовжуючи підготовку віруючих до Великого посту, згадує Євангельську притчу про блудного сина.

Цього недільного дня в Свято-Духівському Храмі Манявського Великоскитського чоловічого монастря, Божественну Літургію очолив настоятель обителі митрополит Іоасаф, керуючий Івано-Франківського-Галицькою Єпархією УПЦ (ПЦУ).

За Богослужінням його Високопреосвященству співслужив намісник, ігумен Іоасаф та монаше духовенство а також протодиякон Димитрій Луцак. Після запричасного стиха, з благословення владики-митрополита, до присутніх у храмі прихожан, з повчальним словом звернувся насельник обителі, ієромонах Нектарій, який, на прикладі образів євангельської притчі про блудного сина, звернув увагу на морально-духовний стан сучасних християн.

В кінці Божественної літургії Архипастир звернувся до духовенства та пастви з словом повчання, та подякував за спільну молитву, після чого братія монастиря привітала митрополита Іоасафа з Днем Народження та піднесли  подарунок.

Богослужіння завершилось уставним многоліттям.

0 Comments

There are no comments yet

Leave a comment

Your email address will not be published. Required fields are marked *