Божественна літургія в день свята Винесення чесних древ животворчого Хреста Господнього

14 серпня 2022 року, коли  Православна Церква святкує Винесення чесних древ животворчого Хреста Господнього, а також вшановує пам’ять старозавітних семи мучеників Маккавеєвих, матері їх Соломонії та учителя їхнього Єлеазара.

«Про мучеників Маккавеїв розповідається в другій Книзі Маккавеїв. Вчитель Єлеазар, а також сім його учнів зі своєю матір’ю, які за відмову їсти свиняче м’ясо були піддані жорстоким мукам і смерті. Спочатку був замучений Єлеазар. Потім брати, яких мати всіляко надихала, мужньо зазнавши муки, гідно зустріти смерть. Після чого гонителі вбили і її. Перед лицем смерті всі вони твердо сповідували віру в Єдиного Бога і Воскресіння мертвих.

Цього недільного дня Святкову Божественну Літургію святителя Іоана Золотоустого митрополит Івано-Франківський і Галицький Іоасаф настоятель обителі очолив в Соборі Українського Афону. За Богослужінням, настоятелю Монастиря співслужив намісник обителі ігумен Іоасаф, настоятель Свято-Вознесенського Скиту архимандрит Софроній та братія обителі в священному сані.

По завершенні Служби Божої митрополит Іоасаф звершив освячення води і освятив мед і квіти та окропив всіх прихожан і паломників обителі.

0 Comments

There are no comments yet

Leave a comment

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *