Всенічне бдіння напередодні третьої неділі після Пасхи

29 квітня 2023 року, напередодні 3-тьої неділі після Пасхи, коли Свята Православна Церква молитовно вшановує пам’ять святих жон-мироносиць. За Євангельським читанням, ми дізнаємось, що Марія Магдалина, Марія Клеопова, Саломія, Іоанна, Марфа та Марія взяли пахощів, і у великій скорботі зібралися йти, щоб помазати тіло Ісуса Христа, як велить закон. Було ще дуже рано — тільки-но сходило сонце.

Дорогою переймалися: як же вони потраплять в печеру, адже вхід закритий великим каменем? Та, прийшовши до місця поховання, побачили, що камінь лежить збоку, а вхід вільний. Вони ввійшли всередину гробу (печери) і не знайшли тіла Господа Ісуса Христа. Та, глянувши, побачили ангела в білому одязі, що сидів праворуч того місця, де було покладено Господа. Ангел же сказав їм: «Не жахайтеся. Ісуса шукаєте Назарянина, розіп’ятого. Він воскрес — Його нема тут. Жінки-мироносиці були вірними Його послідовницями, разом з Його матір’ю стали свідками останніх страждань Спасителя і бачили, як Йосиф Аримафейський поклав тіло Господнє у гріб.

З нагоди цього святкового дня братія Великоскитської Хрестовоздвиженської Манявської обителі звершила Всенічне бдіння в Соборному храмі обителі.

Богослужіння очолив намісник монастиря ігумен Іоасаф.

0 Comments

There are no comments yet

Leave a comment

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *