Український Афон в Карпатах відвідав Міністр закордонних справ Дмитро Кулеба

16 серпня 2020 року Великоскитський Хрестовоздвиженський Манявський чоловічий монастир відвідав Міністр закордонних справ України Дмитро Іванович Кулеба.

Зустрічаючи гостя, настоятель Скиту митрополит Івано-Франківський і Галицький Іоасаф привітав поважного гостя в Древній святині.

В ході спілкування архипастир ознайомив гостя з історією древньої обителі, наголосивши «… що історія Великого Скиту, якому підпорядковувалося 550 монастирів ще достеменно не вивчена від часів розквіту до закриття. На сьогодення потрібно ще багато докласти зусиль щоби в повній мірі висвітлити той великий внесок в розвитку української ідентичності і самосвідомості який на певному своєму історичному розвитку передали нам у спадок монахи Великого Манявського Скиту. Не випадково, Гетьман України І. Виговський заповідав похоронити себе саме на території Великого Скиту, що документально засвідчує не тільки Чернігівський літопис а і багато інших документів, які опубліковані в книзі Великий Скит в Карпатах…».

На завершення зустрічі владика Іоасаф в свою чергу побажав Дмитру Івановичу Божого благословення, сил та натхнення трудитися на благо України та українського народу.

0 Comments

There are no comments yet

Leave a comment

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *