Богослужіння в день пам’яті святителя Миколая чудотворця

19 грудня 2020 року, у суботу 27-ї седмиці після Зішестя Святого Духа на Апостолів Свята Православна Церква вшановує пам’ять святителя Миколая, архиєпископа Мир Ликійських, чудотворця.

З поміж великих святих угодників Божих святитель Миколай Чудотворець користується особливою любов’ю нашого народу, і кількістю храмів названих на його честь є цьому доказом.  Про життя та чудеса цього великого угодника Божого ми дізнаємось не тільки із його життя а навіть у акафістах та богослужбових книгах.

В честь пам’яті святителя Миколая, божественну Літургію в храмі святих страстотерпців Бориса і Гліба, Великоскитського Хрестовоздвиженського Манявського чоловічого монастиря очолив настоятель обителі, митрополит Івано-Франківський і Галицький Іоасаф, у співслужінні благочинного Українського Афону архимандрита Герасима та братії монастиря у священичому сані.

З проповіддю про життя святителя Миколая до віруючих звернувся насельник монастиря ієромонах Нектарій.

По закінченню служби Божої владика митрополит Іоасаф привітав усіх іменинників Миколаїв, а маленьких прихожан обдарував солодкими подарунками. Богослужіння завершилося уставним многоліттям.

0 Comments

There are no comments yet

Leave a comment

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *