Богослужіння в свято Благовіщення Пресвятої Богородиці

7 квітня 2021 року, у середу четвертої седмиці Святої Чотиридесятниці, Православна Церква вшановує одне із дванадесятих свят –Благовіщення Пресвятої Богородиці.

Ось як описує цю подію святих євангелист Лука: «Шостого ж місяця був посланий від Бога Ангел Гавриїл у галилейське місто, яке називається Назарет, до Діви, зарученої з мужем, на ім’я Йосиф, з дому Давидового; ім’я ж Діви: Марія. Ангел, увійшовши до Неї, сказав: радуйся, Благодатна! Господь з Тобою; Благословенна Ти між жонами.  І сказав їй Ангел: не бійся, Маріє! Бо Ти знайшла благодать у Бога; і ось, зачнеш в утробі і народиш Сина, і наречеш ім’я Йому Ісус. Він буде великий і Сином Всевишнього наречеться… Марія ж сказала Ангелу: як же станеться це, коли Я мужа не знаю? Ангел сказав Їй у відповідь: Дух Святий зійде на Тебе, і cила Всевишнього осінить Тебе; тому і народжуване Святе наречеться Сином Божим.  Тоді Марія сказала: Я – Раба Господня; хай буде Мені по слову твоєму. І відійшов від Неї Ангел». (Лк. 1, 26-37).

Цього святкового дня Високопреосвященний Іоасаф, митрополит Івано-Франківський і Галицький, очолив Божественну Літургію у Свято-Духівському храмі Хрестовоздвиженського Манявського чоловічого монастиря. Настоятелю Українського Афону співслужив благочинний обителі архимандрит Герасим та духовенство монастиря.

З проповіддю до парафіян обителі і паломників звернувся отець благочинний, архимандрит Герасим.

 

 

0 Comments

There are no comments yet

Leave a comment

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *