Богослужіння в день свята Вознесіння Господнього

Сьогодні 10 червня 2021 року, Свята Православна Церква молитовно вшановує одне з дванадесятих свят – Вознесіння Господа нашого Ісуса Христа.

«Про святкування Вознесіння говориться в апостольських постановах, та особливо важливим є свідчення святителя Іоана Золотоустого і блаженного Августина. Перший називає це свято дуже важливим та великим і відносить його до ряду свят, які подібні до Пасхи і П’ятидесятниці, а другий вважає, що Вознесіння має апостольське походження.

Вознесіння Господнє закликає всіх нас задуматися про свою небесну батьківщину. Саме пам’ять про вічне життя повинна спонукати нас до духовної досконалості, яка проявляється в обожнені людини через молитву, таїнства та праведність життя.»

З нагоди свята урочисте Богослужіння в Соборному храмі Великоскитського Хрестовоздвиженського Манявського чоловічого монастиря очолив благочиннний Скиту архимандрит Герасим у співслужінні братії в священничому сані.

За Богослужінням співав студенський хор І.Ф.Б.І. ім прп. Феодосія Манявського під керівництвом насельника Українського Афону ієромонаха Онуфрія.

Після відпусту Літургії отець Герасим привітав всіх присутніх із величним святом, важливим для кожного християнина.

 

0 Comments

There are no comments yet

Leave a comment

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *