Богослужіння в неділю Всіх святих

27 червня 2021 року, у першу неділю після П’ятидесятниці, Православна Церква відзначає пам’ять Всіх святих, усіх шанованих Церквою святих – як канонізованих, так і тих, хто залишився невідомим за життя.

Житія святих дають нам безліч прикладів праведного життя, це зразки життів, які прийняли Господа і стали прикладом для інших. Вони навчають нас тому, що Божа благодать дарована усім, важливо лише її прийняти та відгукнутися на Господній заклик.

Ця неділя — унікальний день, адже День Ангела святкує кожен із нас. Це – Неділя Всіх Святих.

Цього дня недільне Богослужіння в Соборі  Великоскотського Хрестовоздвиженського Манявського чоловічого монастиря, очолив настоятель і священноігумен, Високопреосвященіший Іоасаф, митрополит Івано-Франківський і Галицький. За богослужінням владиці-митрополиту співслужили благочинний Українського Афону архимандрит Герасим, братія монастиря в священному сані та настоятель храму Покрови Пресвятої Богородиці протоієрей Михаїл Бигар села Ясени Чернівецької області.

Разом з священослужителями помолитися до Господа нашого Ісуса Христа прийшла велика кількість паломників та прихожан обителі.

Перед причастям вірних, з благословення Владики, проповідь виголосив ієромонах Варлаам.

Після відпусту служби Божої митрополит Іоасаф звернувся до вірян з повчальним словом, після чого братія звершила чин Панагії.

 

0 Comments

There are no comments yet

Leave a comment

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *