Божественна літургія в день свята Введення в храм Пресвятої Богородиці

4 грудня 2021 року, у суботу перед 24-тою седмицею після Зішестя Святого Духа на Апостолів, Свята Православна Церква відзначає одне з дванадесятих свят – Введення в Храм Пресвятої Владичиці нашої Богородиці і Приснодіви Марії.

В цей святковий день митрополит Івано-Франківський і Галицький Іоасаф очолив Богослужіння в Свято-Духівському Храмі Великоскитського Хрестовоздвиженського Манявського чоловічого монастиря.

Ось як описує події цього дня Святе Письмо: ,,Марії було всього три рочки, коли її батьки вирішили, що настала пора виконати обіцяне Богу. Адже коли ще бездітні Яким та Анна молили Господа про дитину, вони обіцяли присвятити дитя служінню Царю Небесному. Привівши дитину до Храму Яким та Анна поставили Марію на першу храмову сходинку (яких було п’ятнадцять – за числом псалмів які співалися при вході в храм), і вона сама пішла аж до самого входу. Там зустрів її первосвященик Захарія і з натхнення Духа Святого, ввів її у Святе Святих. При храмі Божому Пресвята Марія прожила майже одинадцять років і виростала глибоко благочестивою, в усьому покірною Богу, надзвичайно скромною і працьовитою”.

За Богослужінням настоятелю Українського Афону, митрополиту Іоасафу співслужив, намісник Монастиря ігумен Іоасаф та духовенство обителі. Після співу запричасного стиха з проповіддю про сьогоднішнє свято Введення в Храм Пресвятої Богородиці до прихожан монастиря звернувся ігумен Іоасаф.

В кінці літургії Владика митрополит Іоасаф привітав усіх присутніх у храмі із святковим днем, а також подякував за спільну молитву.

0 Comments

There are no comments yet

Leave a comment

Your email address will not be published. Required fields are marked *