Богослужіння в другий день Різдівяних свят

8 січня, в другий день Різдвяних свят, Православна Церква вшановує Собор Пресвятої Богородиці.

«Особливо цього дня Церква Христова з хвалебними та подячними піснями звертається до Богоматері, яка стала обраним знаряддям Промислу, що народила Спасителя. Саме тому, що Пресвята Діва є Тією, від якої народився, Спаситель наш Ісус Христос, і встановлено це свято її вшанування одразу після Його Різдва.

Після народження Спасителя Ангел з’явився Марії та Йосипу й наказав їм бігти до Єгипту, оскільки цар Ірод мав намір вбити всіх немовлят у Віфлеємі та знищити Месію».

У Великоскитському Хрестовоздвиженському Манявському чоловічому монастирі в Соборному храмі Скиту, Божественну літургію святителя Іоана Золотоустого, очолив настоятель обителі митрополит Івано-Франківський і Галицький Іоасаф. Його Високопреосвященству співслужили намісник монастиря ігумен Іоасаф отці-монахи в священному сані.

Після запричасного стиха послання Його Високопреосвященства митрополита Івано-Франківського і Галицького Іоасафа прочитав насельник Українського Афону ієромонах Варлаам.

Закінчилося святкове Богослужіння спільним прославленням народження Спасителя традиційною колядкою «Нова радість стала».

0 Comments

There are no comments yet

Leave a comment

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *