Богослужіння в 7-му неділю після Пасхи

5 червня 2022 року, у 7-му неділю після Пасхи – Православна Церква вшановує пам’ять 318 отців Першого Вселенського Собору.

Цей собор відбувся за ініціативи імператора Костянтина Великого в 325 році у місті Нікея. Головною метою проведення заходу було засудження єретичного вчення Арія, який вважав що Ісус Христос був простою людиною, лише досконалішою від інших. Своїм єретичним вченням Арій заперечував Божество Спасителя не вважаючи Його Сином Божим. Вселенський Собор заперечив вчення та довів сутність Христа як Божого Сина а також прийняв перших 7 членів Символу Віри.

Воскреслого дня митрополит Івано-Франківський і Галицький Іоасаф очолив Божественну Літургію у Соборі Хрестовоздвиженського Манявського чоловічого монастиря. Після запричасного стиха проповідь до віруючих виголосив архимандрит Софроній, а заамвонну молитву виголосив ієромонах Варлаам.

На закінчення служби Божої Владика привітав усіх із недільним днем, закликав свято берегти пам’ять святих отців, які своєю ревністю та духовною сміливістю відстоювали істинність православного сповідання.

0 Comments

There are no comments yet

Leave a comment

Your email address will not be published. Required fields are marked *