Богослужіння світлого Понеділка

17 квітня 2023 року, у Понеділок Світлої седмиці, Високопреосвященнійший Іоасаф митрополит Івано-Франківський і Галицький очолив Божественну літургію у Соборі Хрестовоздвиженського Манявського чоловічого монастиря.

Згідно з біблійним переказом, у перший день після Свого воскресіння Ісус Христос з’явився своїм учням і навчав їх про Царство Небесне, після чого на 40-вий день Вознісся на небо.

Ось як цю подорож описує євангеліст Лука: “І коли він возлежав з ними, то взяв хліб, благословив, переломив і подав їм. Тоді відкрилися в них очі, і пізнали Його. І, вставши в ту ж годину, повернулися до Єрусалиму і знайшли разом одинадцятьох Апостолів і тих, що з ними, які говорили, що Господь дійсно воскрес і явився Симонові. І вони розповіли, що сталось на дорозі, і як пізнали Його в переломленні хліба. Коли вони говорили оце, Сам Ісус став посеред них і сказав їм: Мир вам.” (Лк., 113 зач., 24: 12-35).

Митрополиту Іоасафу співслужив отець-намісник монастиря ігумен Іоасаф та духовні отці святої монашої обителі. За богослужінням підносились особливі посилені молитви за Україну: наших воїнів-захисників, за братію обителі, за благодійників і жертводавців та за весь побожний український народ.

Перед причастям вірних намісник обителі ігумен Іоасаф виголосив Пасхальне послання митрополита  Іоасафа.

ХРИСТОС ВОСКРЕС!   ВОІСТИНУ ХРИСТОС ВОСКРЕС!

0 Comments

There are no comments yet

Leave a comment

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *